Szolgálati helyek

Ebben a menüpontban azokról a szervezetekről, lehetőségekről tájékozódhatsz, melyekkel intézményünk együttműködési megállapodást kötött, vagyis ahol közösségi szolgálatot teljesíthetsz.

Megjegyzés: Te is javasolhatsz fogadó szervezetet (pl.: saját lakóhelyeden), ezt az iskolai koordinátorral (Kőmüvesné Duljánszki Erika titkárnő, 3-as iroda) kell megbeszélned, ezt követően -a szervezettel történő megegyezés esetén- az általad javasolt hellyel bővülhet az itt látható lista. Ha bizonyos szervezetek többször is szerepelnek a táblázatban, az a többszöri (módosított) szerződéskötési időpontok miatt látható így.

A szolgálati helyek letöltéséhez kattints IDE. (utolsó frissítés: 2020.09.10)