Nyári termelési gyakorlat

Tisztelt Munkaadó!

Az új szakképzési törvénynek megfelelően Együttműködési megállapodást kell kötni a nyári termelési gyakorlat idejére a gazdálkodó szervezettel, melynek mintáját megtalálhatják az alábbi táblázatban.

A termelési gyakorlat idejére a törvény értelmében pénzbeli juttatást kell fizetni a tanuló részére (részletek a tájékoztatókban). Ez az összeg visszaigényelhető a cég részére a befizetett szakképzési hozzájárulásból (kérdezzék könyvelőjüket).

A táblázatban szakonként letölthetőek a tájékoztatók, az előbb említett Együttműködési megállapodások (utolsó módosítás: 2017.02.12), az Előírások és a szakközépiskolai tanulók nyári termelési gyakorlatának biztosításai. Ehhez a megfelelő PDF vagy Word formátumot szimbolizáló ikonra kell kattintania, az adott dokumentum külön ablakban megnyílik vagy letöltésre kerül, böngészőprogramjának beállításától függően.

Osztály Szak
vagy