GINOP 6.2.3 Zárókonferencia

A GINOP-6.2.3-17-2017-00017 számú pályázat zárókonferenciájára került sor 2020.10.20.-án 13:00-tól.

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum és a hozzá tartozó 10 intézmény is - a járványhelyzet miatt - WEBEX Board-ok segítségével tartotta a kommunikációt a többi intézménnyel.

A zárókonferencia képei az alábbi linken láthatók:

Zárókonferencia képek

GINOP 6.2.3 Tudásmegosztó foglalkozások

A GINOP-6.2.3-17-2017-00017 számú pályázat keretében 2020.10.12. és 10.22. között WEBEX-en keresztül disszeminációs foglalkozások kerültek megszervezésre.

A bemutató foglalkozások azt a célt szolgálták, hogy a projekt során létrejött „jógyakorlatokat” az intézmények megoszthassák egymás között. A Nyíregyházi Szakképzési Centrum intézményeinek képviselői a következő új tananyagokat mutatták be (az adott esemény képei az alábbi linkeken láthatók):

- NYSZC Zay Anna Technikum és Kollégium: A kiválasztórendszer diagnosztikai módszereivel összefüggő ápolói feladatok

- NYSZC Teleki Blanka Szakképző Iskola és Kollégium: Megszépítjük a statisztikát-szépészet-feladatgyűjtemény

- NYSZC Teleki Blanka Szakképző Iskola és Kollégium: Álláskeresés itthon és külföldön

- NYSZC Sipkay Barna Technikum: Turisztika-Vizsgaremek

- NYSZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium: Mire elég 65 g málna?

- NYSZC Bencs László Szakképző Iskola: „Kávéház”

- NYSZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium: Bevezetés a LEGO Mindstrome Ev3 robotok világába

- NYSZC Vásárhelyi Pál Technikum: Szakmai számítások a vízügyben

- NYSZC Inczédy György Szakképző Iskola és Kollégium: Bevezetés a 3D nyomtatásba; 3D nyomtatási feladat (projekt)

- NYSZC Inczédy György Szakképző Iskola és Kollégium: Járműmotorok összehasonlítása

- NYSZC Inczédy György Szakképző Iskola és Kollégium: Tananyag a hegesztő szimulátorgépre

GINOP 6.2.3 - Életpálya-tanácsadás

2020.09.18-án és 2020.09.22-én a GINOP 6.2.3 projekt keretében életpálya-tanácsadással kapcsolatos előadást tekinthettek meg tanulóink intézményünkben Sarkadi Zsolt vezetésével, aki a Megyei Iparkamara munkaerőpiaci és vizsgadelegáló referense.

Cikk folytatása

GINOP 6.2.3 - Balatonlelle

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum 2019. szeptember 16 – 20. között Balatonlellén tábort szervezett.

A 10 tagintézményből 370 tanuló és 30 pedagógus vett részt, köztük a Bánki 49 diákja.

A csapatépítő sportjátékok mellett a Balaton és környékének történelmi emlékeivel és természeti szépségeivel is megismerkedtek.

A következő programok vártak a táborozókra:

Cikk folytatása