INFORMÁCIÓ AZ INTÉZMÉNY WEBLAPJÁRÓL

Tisztelt Érdeklődők!

Ez a honlap az intézményünk régi honlapja, melynek szerkesztése 2020.12.01-el befejeződött.

Régi honlapunkat változatlan formában megtalálják az iskola.bankidonat.hu webcímen, itt lehetőségük van megtekinteni a régi tartalmat, tallózni a közel 500 képgaléria között, megtekinteni a régi képeket, nosztalgiázni, ...

Minden új információ a megújult honlapunkon, a www.bankidonat.hu oldalon látható ezentúl.

Tisztelettel: Juhász Ferenc (a régi honlap szerkesztője)

Nyíregyházi Rotary Club - nemzetközi cserediák program

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

Kérem tekintsék meg, tekintsétek meg az alábbi képre kattintva a Nyíregyházi Rotary Club tájékoztatóját a nemzetközi cserediák program lehetőségeivel kapcsolatban!

A Nyíregyházi Rotary Club tájékoztatója a nemzetközi cserediák program lehetőségeivel kapcsolatban

A plakát (PDF formátum) letölthető IDE kattintva.

Karácsonyi adománygyűjtés

Segíts, hogy segíthessünk!

Kedves kollégák és diákok! Ennek a nehéz évnek a végén is közeledik a karácsony, a szeretet ünnepe.
A Bánkis Diákokért Alapítvány nevében arra szeretnénk kérni mindenkit, aki tud, segítsen!
Tartós élelmiszert, édességet gyűjtünk olyan diákok részére, akiknek nem természetes
az ételektől roskadozó ünnepi asztal!
Az adományokat 2020. december 11 -ig várjuk a könyvtárba!

Legyen minden kedves tanulónknak, dolgozónknak szép, boldog békés karácsonya!

A felhívás (PDF formátum) letölthető IDE kattintva.