Tagintézmény-vezetői pályázat

Tagintézmény-vezetői (magasabb vezetői) pályázat:

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. alapján pályázatot hirdetett a Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma tagintézmény-vezető (magasabb vezető) munkakör betöltésére. A kiírt pályázat a „KÖZIGÁLLÁS” portálon 2017. március 1-jén jelent meg. A kiírt pályázat közvetlen internetes elérési címe:

2011. évi CXC., a nemzeti köznevelésről szóló törvény 67.§ (8) bekezdése alapján az intézményvezetői megbízásra benyújtott pályázat részét képező vezetési program, a vezetési programmal kapcsolatosan - e törvény alapján véleményezésre jogosultak által - kialakított vélemény és a vélemény kialakításával kapcsolatos szavazás eredménye közérdekből nyilvános adat, amelyet a köznevelési intézmény honlapján, annak hiányában a helyben szokásos módon nyilvánosságra kell hozni.

A Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma tagintézmény-vezető (magasabb vezető) munkakör betöltésére a kiírt határidőig 1 személy nyújtott be pályázatot, melyet az alábbiakban az ide vonatkozó, hatályos jogszabályoknak megfelelően közzétesszük.

A benyújtott eredeti pályázatot beszkenneltük, majd ebből PDF formátumú fájlt készítettünk. A pályázat (kb. 3,6 MB-os, külön ablakban megnyíló, PDF formátumú fájl) megtekinthető az alábbi "PÁLYÁZAT"szóra kattintva:

PÁLYÁZAT

A pályázatban a személyes adatok - az adatvédelmi törvénynek megfelelően - nem láthatók (világoskék téglalapokkal ki vannak takarva).

Szakmai vélemények:

NYÍREGYHÁZA MJV Köznevelési, Kulturális és Sport Bizottsága

Nemzeti Pedagógus Kar

Sz-Sz-B Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

Szülői szervezet

Elektronika munkaközösség

Gépész elmélet munkaközösség

Gépész gyakorlat munkaközösség

Humán munkaközösség

Idegen nyelvi munkaközösség

Informatika munkaközösség

Kollégium munkaközösség