Normatív kedvezmény igénybevételével kapcsolatos információk

Kedves diákjaink!

Ezek az információk azoknak szólnak, akik jelenleg is tanulóink és a 2014/2015-ös tanévben is tanulóink lesznek.

Az ingyenes tankönyvellátásra jogosult tanulók töltsék le az alábbi igénylőlapot és kitöltve hozzák vissza minél hamarabb az osztályfőnöküknek:

AKTUÁLIS->TANKÖNYVEK->IGÉNYLŐLAP TANKÖNYVKIADÁSHOZ

A feltételek teljesítését tanúsító igazolások fénymásolatának leadása nélkül (pl.: 3 gyermekes család esetén a családi pótlék igazolószelvényének fénymásolata vagy a családi pótlék bankszámla-kivonat fénymásolata) nem lesz lehetőség az ingyenes tankönyvek átvételre!

Azoknak, akik nem jogosultak ingyenes tankönyvellátásra, nem kell letölteni az igénylőlapot.