Bánkis színészek

2012. március 27-én a bánkis fiúk lehetőséget kaptak arra, hogy megmutathassák színészi képességeiket.
Mandala Dalszínház Egri csillagok című előadásában kaptak statisztaszerepet a török sereg megjelenítésére.
Március 26.-án délután 16.00-kor került sor a próbára. A színház vezetősége a csapatot a nagyon fegyelmezett, könnyen tanítható, ügyes- szavakkal jellemezte.

Bánkis színészek

Én (Varga Zsolt) mint a Dalszínház tagja, úgy vélem, hogy nagyon jól éreztük magukat a két előadás alatt.

A fiúk így véleményezték a két napot: „A próbán figyelmesen hallgattuk és tettük a dolgunkat. Az első előadás előtt nagyon izgultunk, de ez előadás közben elmúlt. Kedvenc részeink a csatajelenetek voltak. A jelmezünk nagyon vicces volt. Nagyon jó érzés, amikor az előadás végén hatalmas taps köszöntött minket.”

Nagyon szépen köszönjük a színház felkérését, és ha legközelebb is adódik erre lehetőség, örömmel veszünk részt a benne.

Szerzők: Varga Zsolt, Gajdos Attila, Hanyu István