Nyír-Diák Gála lesz 2012.04.03.-án

11. alkalommal került megrendezésre a Nyír-Diák Egyesület által szervezett tavaszi Nyír-Diák Napok rendezvénysorozat.

A szólóének kategória résztvevői  március 22-én csillogtatták meg énekhangjukat a szakmai zsűri előtt. Iskolánkat Ebergényi Vilmos képviselte, aki a Lélekdonor című számot énekelte Nagy Géza Zoltán zongorakíséretével.

A több mint 40  produkció közül végül a 3. helyen végeztek, így fellépési lehetőséget kaptak a XI. Nyír-Diák Gálán, melyet április 3-án (kedden) 16 órától rendeznek Nyíregyházán a Kodály Zoltán Általános Iskola hangversenytermében (Vay Ádám krt. 18).

A belépés ingyenes!  Szeretettel várnak mindenkit!